50 yilin üzerinde

fikirlerinize form veriyoruz

1963 yılında, Bay Luigi Maggi'nin özen ve yenilikçi, öncü anlayışı ile kurulmuştur, tamamen yenilikçi multi-slide çoklu kızaklı makine konsepti ve piyasadaki ilk 6 eksenli CNC tel bükme ve şekillendirme makinesini tanıtan OMCG "Officine Meccaniche Costruzioni Generali", bu sektör endüstrisi için makine imalatında çekirdek marka haline geldi.

45'ten fazla ülkede faaliyet gösteren OMCG, artık CNC bükme makineleri ve benzersiz ürünler için özel makinelerle tel, boru ve şeritlerin bükülmesi ve şekillendirilmesi için bir çok çözüm sağlayabilen dünya çapındaki birkaç şirketten biridir.

İlerleme tutkusu, meslekte etik ve iş ahlakı ve teknolojik liderlik tukusu, geleceğe bakan kuruluş ve kişilerin  OMCG’yi tercih etmesini sağlayan önemli nitelikleridir.

Tarihçemiz

1963

ALANIMIZDA ÖNCELİKLER

OMCG’nin kuruluşu

1972

YENİ UFUKLARA

OMCG, Basel'de ki “Uluslararası Tel ve Kablo” fuarına katılıyor ve dünya çapında kendini gösteriyor.

1976

DEĞİŞİM VE GELİŞTİRME

Uluslararası pazarın taleplerini karşılamak için OMCG, 10.000 metrekarelik daha geniş bir üretime izin veren daha geniş bir merkeze taşınıyor.

1981

AMERİKAN RÜYASI

KUZEY AMERİKA OMCG Bensenville’da (IL) açılıyor.

1985

İLERLEME İÇİN BÜYÜK MÜCADELE

OMCG, ilk defa 6 eksenli ve tamamen bilgisayarlı bir makineyi piyasaya sundu. Efsanevi CNC16, dünyada referans bir model olmaya devam ediyor.

1990

TEKNİK YENİLİKÇİLER

OMCG patentli CNC Kızak sistemi: servo kızaklı, eksenel ve dönen iki hareketli, güç eksenel hareketleri ve servo rotasyon için.

1999

MÜCADELE SONUÇLARI

OMCG, 500 ad makinenin satışını kutluyor.

2004

GELECEĞE BAKIŞ

OMCG, Easy Programming 3'ü tanıtıyor: Kolay programalama ile 3D insan arayüzü simülasyonu ve çarpışma önleme kontrolü ile patentli grafik programlama yazılımı. veya:

2012

DETAYLARA DİKKAT

MINIMALIST 6'nın doğumu, bükme kol üzerine yerleştirilmiş tel ön besleyici ile ilk CNC tel bükme makinesi.

2017

İŞE ÖZEL MAKİNALAR

XWA' model’in doğuşu: Wiper Arms Work Cell (araç silecekleri) tamamen dünya çapındaki büyük üreticilerin gereksinimlerini karşılayan RFID sistemi tarafından kontrol ediliyor.

2017

ASLA DURMUYORUZ

Atlanta'daki INTERWIRE'de OMCG, dünya prömiyeri Easy Programming 4'ü sunar: üretkenliği ve işletme güvenliğini artıran yeni OMCG programlama yazılımı.